Registrace nového zákazníka

Zadejte Vaše jméno, příjmení a e-mail. Na ten Vám zašleme potvrzení registrace a přihlašovací údaje.


Základní údaje

Jméno*:
 
Příjmení*:
 
E-mail*:
   
Heslo*:

Heslo znovu*:
Číslo pohádkové karty:
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:
image  

*  
stáhnout - vytisknout

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ

zákazníků Dráčik

 

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

registrovaných zákazníků obchodů Dráčik

podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) 

- dále jen „Nařízení“

 

1.    Udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů

Označením příslušné kolonky při elektronické registraci na e-shopu Dráčik (www.dracik.sk nebo www.dracik.cz) uděluje fyzická osoba (dále jen „subjekt údajů“ nebo „zákazník“) společnosti

Dráčik - DUVI SK s. r. o., se sídlem Gajova 13, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO 46502734, zapsané v Obchodním rejstříku Okresního soudu Bratislava I, oddíl Sro, vložka č. 79245/B, jako správci podle ustanovení čl. 4 odst. 7 Nařízení (dále jen "Správce"), svůj souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s ustanovením čl. 6 odst. 1 písm. a) a ustanovením čl. 7 Nařízení. Souhlas se uděluje dobrovolně.

 

2.    Rozsah zpracování

Osobní údaje subjekt údajů poskytuje při registraci v rozsahu jméno, příjmení, fakturační/doručovací adresa, e-mailová adresa, případně telefonní číslo. Na základě registrace jsou zákazníkovi zaslány přihlašovací údaje. V případě, že se registrovaný zákazník přihlásí a uskuteční nákup, jsou k těmto údajům dále přiřazovány údaje o nákupech zboží na e-shopu Dráčik nebo prostřednictvím Mobilní aplikace Dráčik nebo v prodejnách Dráčik  (dále také jen "Osobní údaje").

 

3.    Speciální ustanovení pro Mobilní aplikaci Dráčik

Pokud se subjekt údajů rozhodne využívat Mobilní aplikaci Dráčik (dále také jen „Mobilní aplikace“) na svém mobilním zařízení, platí pro ni Zásady soukromí Mobilní aplikace Dráčik.

Mobilní aplikace může využívat některé funkce mobilního zařízení uživatele a získat tak přístup k osobním údajům uživatele. Konkrétně se jedná o tyto funkce:

a)    funkce polohovacího zařízení – pokud má uživatel na svém mobilním zařízení zapnutu funkci polohovacích služeb, bude Mobilní aplikace se souhlasem uživatele využívat lokalizační údaje mobilního zařízení pro účely vyhledání nejbližších prodejen Dráčik v okolí a navigace k nim; v Mobilní aplikaci lze zakázat přístup k datům z polohovacích služeb mobilního zařízení (v závislosti na vývojové verzi operačního systému, který mobilní zařízení uživatele využívá);

b)    funkce fotoaparátu – pokud je uživatel Mobilní aplikace držitelem věrnostní karty Dráčik – Pohádková karta, bude Mobilní aplikace využívat funkci fotoaparátu ke scanování čárového kódu věrnostní karty, pakliže se uživatel rozhodne prostřednictvím Mobilní aplikace uskutečnit nákup v obchodu Dráčik za pomoci své věrnostní karty; uživatel Mobilní aplikace má možnost provést nákup bez využití Mobilní aplikace v kterékoli prodejně Dráčik nebo na webových stránkách Dráčik a v takovém případě nebude funkce fotoaparátu využita;

c)    funkce hlášení chyb – pokud dojde v aplikaci k chybě (pádu), bude tato událost zaznamenána prostřednictvím služeb třetích osob v mobilním zařízení a data budou odeslána Poskytovateli Mobilní aplikace; tato data budou obsahovat informace o času, datu a poloze, typu zařízení, výrobci zařízení, modelu zařízení, verzi operačního systému, využití paměti.

Zároveň společnosti poskytující uživateli systémy a služby pro provoz jeho mobilního zařízení (Google, Apple, Microsoft atd.) získají přístup k informacím o využití Mobilní aplikace uživatelem.

 

4.    Účel zpracování

Osobní údaje jsou zpracovávány k následujícímu účelu zpracování Osobních údajů: vedení Osobních údajů zákazníka v databázi registrovaných zákazníků obchodů Dráčik, zaslání přihlašovacích údajů, vedení údajů o nákupech registrovaného zákazníka uskutečněných v e-shopu Dráčik, v prodejnách Dráčik a prostřednictvím Mobilní aplikace (pokud ji zákazník má nainstalovánu), marketingové aktivity, evidenční a statistické účely.

 

5.    Doba, na kterou je souhlas udělen

Souhlas ke zpracování Osobních údajů ke shora uvedenému účelu poskytuje zákazník na dobu 5 let od posledního nákupu registrovaného zákazníka na e-shopu/v obchodu Dráčik nebo na dobu 5 let od data registrace, pokud registrovaný zákazník neuskutečnil v době registrace žádný nákup. Osobní údaje využívané při použití Mobilní aplikace Dráčik se poskytují na dobu instalace Mobilní aplikace Dráčik na mobilním zařízení zákazníka. Osobní údaje však mohou být zpracovávány nejdéle do doby odvolání souhlasu registrovaného zákazníka ze zpracováním osobních údajů.

 

                   6.    Aktuálnost a změny údajů

Zákazník prohlašuje, že Správci poskytl pravdivé, správné a aktuální Osobní údaje. V případě změny těchto údajů provede zákazník jejich aktualizaci.

 

                   7.    Osoby, jimž mohou být osobní údaje zpřístupněny

Poskytnuté Osobní údaje mohou být správcem zpřístupněny smluvním partnerům Správce (např. zasilatelským společnostem, reklamním agenturám, tiskařským společnostem, subjektům poskytujícím poradenství a odborné služby Správci) a subjektům z podnikatelské skupiny Dráčik (dále jen „Příjemci“), a to zejména za účelem vyřizování objednávek, doručování zásilek a obchodních sdělení (dodávky objednaného zboží, nabídky zboží, katalogy). (Mezi příjemce Osobních údajů mohou patřit smluvní partneři Správce a dále tyto subjekty se sídlem Slovenská republika: TINACO, spol. s r. o. IČ: 17 322 251; Dráčik – DUVI SK s. r. o. IČ: 46 502 734; Dráčik DIVI, s. r. o. IČ: 46 118 985, Dráčik – DUVI, s. r. o. IČ: 35 768 860; Ing. Dušan Víglaský – Dráčik IČ: 13982371; Česká republika: Dráčik – DUVI CZ s. r. o. IČ: 24211567; Dráčik s. r. o. IČ: 28368541).

 

Zákazník bere na vědomí Informace Správce dle ustanovení čl. 13 Nařízení, se kterými se seznámil a rozumí jim.


 

*- povinné položky
Značka
Věková skupina
-
Cena od-do
-
Newsletter

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

*  
odebírat newsletter


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací