Heat maps

Registrace nového zákazníka

Zadejte Vaše jméno, příjmení a e-mail. Na ten Vám zašleme potvrzení registrace a přihlašovací údaje.


Základní údaje

Jméno*:
 
Příjmení*:
 
E-mail*:
   
Heslo*:

Heslo znovu*:
Číslo pohádkové karty:
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku:
image  

*- povinné položky

ZÁSADY OCHRANY SOUKROMÍ zákazníků Dráčik

-
REGISTRACE 
v databázi registrovaných zákazníků obchodů Dráčik
 
Registrace fyzické osoby v databázi registrovaných zákazníků obchodů Dráčik vedené společností Dráčik - DUVI SK s. r. o., se sídlem Gajova 13, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO 46 502 734, zapsané v Obchodním rejstříku Okresního soudu Bratislava I, oddíl Sro, vložka č. 79245 / B, je dobrovolná a je podmíněna udělením Souhlasu se zpracováním osobních údajů ve smyslu příslušných právních předpisů.
 
Registraci může fyzická osoba provést v kterékoli prodejně Dráčik, na webových stránkách Dráčik, případně za pomoci Mobilní aplikace Dráčik.
 
Registrace spolu s uskutečněním nákupu v prodejně Dráčik nebo v e-shopu Dráčik za stanovených podmínek umožňuje zákazníkovi požádat o vydání věrnostní karty Dráčik - Pohádková karta a čerpání výhod a slev v souladu s Obecnými pravidly pro vydávání a používání věrnostní karty Dráčik – Pohádková karta.
 
Pokud zákazník nemá zájem se registrovat v databázi registrovaných zákazníků obchodů Dráčik, může provádět nákupy na e-shopu Dráčik, v prodejnách Dráčik a prostřednictvím Mobilní aplikace i bez předchozí registrace. Registraci může provést dle svého uvážení kdykoli. 
Zákazník může kdykoli požádat o ukončení své registrace a ukončení zpracování svých osobních údajů.
 
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ registrovaného zákazníka:
Prohlašuji, že mi byly poskytnuty povinné Informace a uděluji společnosti Dráčik - DUVI SK s. r. o., se sídlem Gajova 13, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO 46 502 734 souhlas se zpracováním mých osobních údajů v souladu s Podmínkami zpracování osobních údajů v databázi registrovaných zákazníků obchodů Dráčik, se kterými jsem se seznámil/a a rozumím jim.
 

 


Vytisknout Stáhnout
Věková skupina
-
Cena od-do
-
Newsletter

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

odebírat newsletter


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací